Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref Ad/01/PJ

    Miejsce pracy

    Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa floty samochodowej spółki
    • Likwidacja szkód ze strony użytkownika
    • Koordynacja procesu wymiany opon, napraw i serwisowania aut służbowych
    • Pomoc w organizacji wyjazdów służbowych
    • Archiwizacja dokumentacji
    • Wsparcie procesów związanych z obsługą korespondencji
    • Wsparcie bieżących działań działu administracji
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie – w trakcie studiów
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
    • dyspozycyjność
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie sektora finansowego
    • współpracę na podstawie umowy zlecenia
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.