Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. administracji

TimeCamp SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące uzupełnianie dokumentacji dotyczącej faktur oraz płatności

  • sporządzanie raportów i ewidencji na potrzeby przełożonego i zarządu

  • pomoc przy kompletacji dokumentacji księgowej

  • obsługa korespondencji biura (tradycyjnej i mailowej), w tym przesyłek kurierskich

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów

  • obsługa administracyjno-biurowa m.in porządkowanie, archiwizowanie dokumentów

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w wymiarze ½ etatu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • umiejętność zachowania poufności danych

  • zorientowanie na rozwój kompetencji własnych

  • rzetelność, dokładność podczas wykonywania powierzonych obowiązków

  • biegła znajomość obsługi komputera, znajomość narzędzi i programów ułatwiających pracę w administracji

  • mile widziane, ale niekonieczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość w części pracy zdalnej

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

TimeCamp SA

TimeCamp SA to firma technologiczna typu SaaS, która zajmuje się rozwojem aplikacji do mierzenia i optymalizacji czasu pracy TimeCamp. Posiadamy ponad 3000 klientów z całego świata. Posiadamy biura w Polsce oraz w USA. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Działu Administracji.

Przewiń do profilu firmy