Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracji

OrsayO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa gości firmy

  • Organizacja zaopatrzenia i dystrybucji materiałów biurowych i eksploatacyjnych

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji i przesyłek kurierskich

  • Obsługa recepcji

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną, z dużą kulturą osobistą

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Znasz obsługę sprzętów biurowych oraz MS Office

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)

  • Wiele możliwości indywidualnego rozwoju (szkolenia, kursy językowe)

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne