Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. administracji ze znajomością języka niemieckiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2018-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EBZ Automation-Engineering Sp. z o.o. – firma należąca do globalnego koncernu EBZ Group, działającego w branży Automotive, z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją międzynarodową, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań - Antoninek

    Główne zadania na stanowisku:

    • Wsparcie administracyjne w zakresie organizacji pracy na fabryce,
    • Prowadzenie przydzielonych ewidencji, przygotowywane raportów i tłumaczeń,
    • Komunikacja z urzędami, wsparcie pracowników w kwestiach formalnych.

    Oczekujemy:

    • Biegłej znajomości języka niemieckiego (mile widziani studenci lub absolwenci germanistyki),
    • Minimum rok doświadczenia w pracy w administracji,
    • Zdolności organizacyjnych: dobra organizacja pracy, dokładność oraz odpowiedzialność,
    • Komunikatywności oraz chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • Możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku automotive,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,
    • Przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".