Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjno - biurowych

HOUSE SOLUTIONS SP Z O O

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,

  • Prowadzenie dokumentacji klientów z branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje),

  • Współpraca z wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy tylko TRZECH rzeczy:

  • Chęci do nauki,

  • Chęci do pracy,

  • Pozytywnego podejścia do życia, jak i do innych ludzi 😊

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE, ale nie wymagane – wszystkiego nauczymy.

To oferujemy

  • Wybór formy zatrudnienia: UoP, B2B, umowa zlecenie

  • Wsparcie techniczne i marketingowe

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Prywatna opieka medyczna oraz multisport

  • Możliwość rozwoju i liczny udział w szkoleniach sprzedażowych , produktowych oraz technicznych

  • Przyjazny, zgrany zespół, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

House Solutions Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma. Z powodzeniem dostarczamy rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie sprawować pieczę nad naszymi klientami, od podpisania umowy po zgłoszenia, wraz z komunikacją wewnątrz obszaru firmy. Jesteśmy młodym zespołem dla którego ważna jest atmosfera w pracy jak i bardzo dobre podejście do wszystkich klientów.