Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Administracyjno - Biurowych

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania biura;

  • wsparcie administracyjno-organizacyjne codziennej pracy biura;

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz przyjmowanie gości;

  • organizacja kalendarza, koordynacja zaplanowanych spotkań;

  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji między Oddziałem w Szczecinie a siedzibą Spółki i pozostałymi Oddziałami;

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i faktur w firmie;

  • wsparcie w organizacji podróży służbowych, rezerwacja hoteli;

  • zaopatrzenie biura w art. spożywcze i administracyjno-biurowe;

  • współpraca z dostawcami / firmami zewnętrznymi (firmy kurierskie, dostawcy art. biurowych i spożywczych, serwis sprzątający,itp.);

  • dbanie o porządek i estetykę biura oraz dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość;

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel);

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;

  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej;

  • pozytywna energia;

  • komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin