Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych

Promesa Plus Sp. z o.o. O firmie

Promesa Plus Sp. z o.o.

św. Jacka Odrowąża 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie oraz obsługa biura

  • profesjonalne zarządzanie sekretariatem

  • zarządzanie dokumentacją przychodzącą i wychodzącą

  • organizacja wysyłki dokumentacji ubezpieczeniowej

  • ewidencja zwrotów w systemach do zarządzania (CRM)

  • obsługa telefonów przychodzących

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług administracyjnych

  • obsługa spotkań oraz przyjmowanie klientów

  • organizacja spotkań i podróży służbowych

  • opieka nad sprzętem biurowym

  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • predyspozycje do realizowania zadań wymagających dokładności i systematyczności

  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

  • w piątki pracujemy tylko 7 godzin

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, pakiet socjalny

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • duży zakres samodzielności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • jeden krótszy dzień pracy

Promesa Plus Sp. z o.o. - multiagencja ubezpieczeniowa oferująca szeroką gamę produktów wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Firma specjalizuje się zarówno w sprzedaży ubezpieczeń jak również w jej organizacji z uwzględnieniem specyfiki działalności Kluczowego Klienta.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy