Oferta pracy

Asystent/ka ds. administracyjno-finansowych

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie operacyjne kierownictwa oraz pracowników w sprawach organizacyjnych

  • Rozliczanie i monitorowanie kosztów podróży służbowych

  • Przetwarzanie faktur przychodzących

  • Ogólna organizacja miejsca pracy (zamawianie materiałów oraz odbieranie i przekazywanie rozmów telefonicznych)

  • Zarządzanie projektem i zamykanie miesiąca

  • Aktywne wspieranie kierowników projektów w sprawach organizacyjnych i administracyjnych

  • Organizacja i rozliczanie usługi (fakturowanie)

  • Wsparcie administracyjne dla zarządzania projektem/systemem projektowym

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, w celu zamknięcia miesiąca

  • Sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych we współpracy z działem controllingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane w obszarze Administracji, Finansów, Ekonomii

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji/prowadzeniu biura

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość programów MS Office

  • Samodzielność i rzetelność w realizacji powierzanych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności organizacyjne, duża elastyczność i chęć do podejmowania działań

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu sprawozdań i fakturowaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach kontraktu a docelowo stałą współpracę z naszym Klientem

  • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej

  • Możliwość skorzystania z benefitów: opieka medyczna Enel-Med, pakiet sportowy OK System, ubezpieczenie na życie PZU

  • Dodatek wakacyjny tzw. ,,wczasy pod gruszą”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy