Asystent/ka ds. administracyjnych - Bibliotekarz/ka

„Kubas, Kos, Gałkowski - Adwokaci Spółka Partnerska” Spółka Jawna

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rakowicka 7

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w obsłudze obiegu dokumentów przychodzących do Kancelarii (m.in.: skanowanie, opisywanie, dystrybucja i archiwizacja zgodnie z wewnętrznymi procedurami)

  • zapewnienie adwokatom/ radcom prawnym organizacyjnej i administracyjnej pomocy w wykonywaniu ich pracy

  • organizowanie wyjazdów służbowych (rezerwacji, przejazdów, pobytów itp.)

  • ułatwianie spotkań z klientami i dbanie o dobrą komunikację z pracownikami

  • pomoc w ekspedycjach pism terminowych

  • koordynacja zleconych na zewnątrz tłumaczeń, transkrypcji, zamówień i innych usług

  • obsługa wewnętrznego systemu bibliotecznego

  • wykonywanie zamówień książkowych i prenumerat czasopism specjalistycznych

  • pozyskiwanie i przedłużanie prenumerat czasopism

  • przegląd i rozpowszechnianie najważniejszych artykułów z prenumerowanych czasopism

  • klasyfikacja, katalogowanie, archiwizacja zbiorów

  • gromadzenie, ewidencjonowanie i udostępnianie materiałów konferencyjnych i szkoleniowych

  • zarządzanie licencjami do systemów informacji prawnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku bibliotekoznawstwo/ informacja naukowa/ administracja lub podobnym

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obiegiem dokumentów/ obsługą systemów administracyjnych/ archiwizacją itp.

  • doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta

  • biegła obsługa komputera i MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • gotowość do pomocy w bieżących sprawach administracyjnych

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • samodzielność w organizacji swojej pracy i dotrzymywanie wyznaczonych terminów

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy w biurze w centrum miasta

  • dofinansowanie do obiadów

  • dostęp do świeżych owoców i napojów

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia wartościowego doświadczenia niezależnie od kierunku studiów

  • pracę w młodym energicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Jesteśmy Kancelarią, gdzie ponad 25-letnie doświadczenie i wiedza spotykają się z ambicją oraz zaangażowaniem młodego pokolenia. Rozpoczynając z nami współpracę masz pewność, że jesteś w miejscu, gdzie Twoje zaangażowanie ma realny wpływ na sukces – Twój oraz całej organizacji.

Przewiń do profilu firmy