Asystent/ka ds.administracyjnych

Evertop sp. z o.o.O firmie

Evertop sp. z o.o.

Długa 1

Chorzów

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych systemów informatycznych. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do powierzonych nam zadań, dzięki temu z naszych rozwiązań korzystają już klienci z całej Europy. Tworzymy produkty szyte na miarę, które zmieniają biznes i administrację!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, a także z młodych, ambitnych osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności w obszarze IT. Cenimy w nich zaangażowanie i kreatywność.

Działamy z Chorzowa, gdzie znajduje się nasza główna siedziba. Posiadamy również biuro w Gliwicach.

Wesprzyj naszą załogę, a my zapewnimy Ci dogodne warunki i wspaniałą atmosferę!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie pracy sekretariatu
  • obsługa firmowych social media
  • wsparcie procesu rekrutacji pracowników
  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie firmy
  • wsparcie pracy biura zarządu i działu handlowego
  • obsługa gości firmy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • wymagane prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • umowę na zastępstwo na czas określony
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w interesujących projektach
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe
  • miejsce parkingowe
  • pizzę w piątek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy