Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjnych

Centrum Techniki Okrętowej SA

  • Szczecińska 65, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szczecińska 65

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie wniosków dotyczących certyfikacji wyrobów;

  • przygotowywanie i rejestrowanie umów o certyfikację;

  • prowadzenie korespondencji e-mail związanych z otwieraniem zleceń;

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zakończeniem zlecenia;

  • umawianie terminów inspekcji Zakładowej Kontroli Produkcji;

  • pomoc administracyjna i wsparcie w bieżących zadaniach Ośrodka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;

  • dobra znajomość Microsoft Office;

  • znajomość norm z dziedziny systemów zarządzania (mile widziane);

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane);

  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, systematyczność;

  • umiejętność organizowania pracy własnej;

  • silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji;

  • nastawienie na realizację celów;

  • obiektywizm, wnikliwość, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem;

  • świadczenia socjalne, w tym możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej, dofinansowania wypoczynku;

  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji;

  • pracę w profesjonalnym zespole oraz atmosferę sprzyjającą działaniu w gronie zaangażowanych ludzi z pasją.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Centrum Techniki Okrętowej S.A. to nieszablonowy ośrodek badawczo-projektowy z nowoczesnymi laboratoriami. Jesteśmy liderem usług badawczych dla różnych sektorów gospodarki (branży budowlanej, kolejowej, energetycznej, szeroko rozumianej gospodarki morskiej, a także sektora zbrojeniowego).

www.cto.gda.pl

Ośrodek Certyfikacji Wyrobów, to akredytowana i notyfikowana jednostka certyfikująca, która na zlecenie klientów przeprowadza proces oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych wyrobów budowlanych lub proces oceny zgodności wyposażenia morskiego - drogę, jaką musi przejść wyrób, zanim zostanie wprowadzony do obrotu.

Informacje na temat zakresu działalności Ośrodka na stronie:

certyfikacje.com.pl

Przewiń do profilu firmy