Oferta pracy

Asystent/ka ds. administracyjnych

SIGMA POLSKA sp. z o.o.O firmie

SIGMA POLSKA sp. z o.o.

Karola Miarki 12

Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • zadbanie o sprawną pracę biura
  • weryfikacja dokumentów wpływających do firmy pod względem kompletności, poprawności i prawidłowości
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych, prowadzenie kalendarza spotkań
  • wsparcie współpracowników w zakresie bieżących oraz nagłych spraw administracyjnych
  • wystawianie dokumentów związanych z realizacją zamówień
  • ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurą biura
  • kontrola terminowości dostaw
  • kontakt z firmami transportowymi
  • praca na bazie danych klientów w CRM
  • pozyskiwanie danych technicznych od naszych klientów
  • ciągły monitoring platform zakupowych naszych klientów

Wymagania:

  • wykształcenia min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe)
  • znajomość języka polskiego i angielskiego
  • dobra organizacja pracy i koordynacja powierzonych zadań
  • dyspozycyjność, lojalność, kultura osobista, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • interesującą ale odpowiedzialną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy