Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ -ka ds. Administracyjnych

LORD4SPORTO firmie

LORD4SPORT

Pszczyńska 197

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prace administracyjno- biurowe

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja

  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno- biurowego

  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego

  • obsługa Klientów detalicznych oraz hurtowych

  • przygotowywanie prezentacji produktowych oraz ofert handlowych

  • dbanie o wizerunek Firmy poprzez najwyższą jakość obsługi Klienta, wygląd oraz pozytywną energię całego oddziału-salonu

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w podobnym charakterze pracy

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i czasu

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • otwartość w kontaktach z ludźmi oraz wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana styczność z branżą fitness

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie

LORD4SPORT

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce tak znanych marek jak FINNLO, HAMMER i SOLE, prowadzącym hurtową sprzedaż sprzętu fitness zarówno poprzez dystrybutorów zlokalizowanych na terenie całego kraju jak i sprzedaż detaliczną w siedmiu oddziałach – salonach firmowych. Dodatkowo zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem klubów fitness, ośrodków sportowych oraz hoteli w sprzęt cardio oraz sprzęt siłowy najlepszych światowych producentów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.