Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / ka ds. administracyjnych i biurowych

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Jagiellońska 21

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze

  • Dbanie o przestrzeń biura

  • Przyjmowanie Gości

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich

  • Współorganizacja imprez i wyjazdów firmowych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność na bardzo wysokim poziomie oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach administracyjnych (lub w trakcie studiów zaocznych)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej

  • umowa o pracę od początku zatrudnienia

  • praca w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00

  • Benefity

  • REGULARNE SZKOLENIA ORAZ WARSZTATY

  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU

  • NAUKA JĘZYKA OBCEGO

  • DARMOWA PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE

  • DOSTĘP DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH

  • PARKING DLA PRACOWNIKÓW

  • ATRAKCYJNE NAGRODY MIESIĘCZNE

  • PREMIA ŚWIĄTECZNA

  • WYJAZDY INTEGRACYJNE

  • CODZIENNY, BEZPŁATNY CATERING

Envio Group jest spółką spedycyjną organizującą transport towarów na terenie Europy oraz Azji od 2013 roku. Firma tworzona jest przez młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i otrzymują za to adekwatne wynagrodzenie.

Tysiące pokonanych kilometrów zamieniły się w bezcenne doświadczenie w planowaniu i organizowaniu transportu. Swobodnie manewrujemy instrumentami logistycznymi, sprawnie rozwiązując problemy pojawiające się w branży.

Nasze umiejętności potwierdza Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy. "Złotą Setką" zostaliśmy wyróżnieni jako najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza, a dynamiczny rozwój okazał się kryterium do przyznania nam nagrody "Geparda Biznesu". Wysoką wartość rynkową potwierdza zdobyta nagroda „Brylantu Polskiej Gospodarki”. Za prestiż i innowacyjność na tle konkurencji doceniono nas "Orłem Polskiej Przedsiębiorczości", a za szybkość i terminowość realizowanych płatności otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności.

Zdobyliśmy również tytuł Menedżera Roku oraz Firmy Roku i cały czas uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Jako niezawodnego partnera doceniono nas również mianem „Solidnej Firmy”. Dzięki wysokiej jakości biznesu otrzymaliśmy miano „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Zawsze zwracamy szczególną uwagę na priorytety naszych kontrahentów, a relacje opieramy na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu. Przez lata wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy