Ta oferta pracy jest nieaktualna od 387 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. administracyjnych i księgowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka ds. administracyjnych
    i księgowych
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa administracyjna biura
    • Przyjmowanie gości, obsługa spotkań
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Współpraca z działem księgowości, wprowadzanie faktur do systemu i wystawianie dokumentów księgowych
    • Praca w siedzibie firmy w Gdańsku

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość pakietu Office
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Dobra organizacja własnego czasu pracy
    • Dokładność, rzetelność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
    • Regularne szkolenia z zakresu oferowanych produktów i usług przez cały okres zatrudnienia.
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.