Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. administracyjnych i obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     KBT Polska sp. z o.o. – firma specjalizująca się w dystrybucji i produkcji elementów wyposażenia placów zabaw poszukuje pracownika.
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: Asystent/ka 1/5/2018

    Opis stanowiska:

    Administracja oraz realizacja zamówień klientów:

    • Drukowanie i skanowanie faktur sprzedaży, zakupu
    • Wysyłka poczty
    • Pomoc w biurze
    • Wstępna realizacja zamówień (etykiety, naklejki do ZS)
    • Przygotowanie dokumentów na potrzeby działu księgowości
    • Kontakt z firmami kurierskimi
    • Przygotowanie dokumentów packing list, WZ itd.
    • Kompletowanie dokumentów na potrzeby EUR1 (dokumentacja)
    • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc

    Wymagania:

    • Rzetelność dokładność i odpowiedzialność
    • Znajomość Excel
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Student/-ka lub niepełne wyższe
    • Mile widziana obsługa programu SAP

    Oferujemy:

    • Pracę w miłej atmosferze z młodym, rozwijającym się zespołem
    • Pracę w międzynarodowej organizacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem w tytule „systent/ka 1/5/2018” za pomocą przycisku Aplikuj.