Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjnych

ALNAG Barbara WróbelO firmie

ALNAG Barbara Wróbel

Miłkowskiego 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja pracy biura

  • wsparcie w prowadzonych projektach zespół zarządzający

  • obsługa formalna spółki zoo

  • przygotowywanie rozliczeń/raportów, prostych umów oraz pism

  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich obsługa

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych

  • planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura oraz odpowiedzialność za zaopatrzenie

  • kontakty oraz zarządzanie umowami z dostawcami urządzeń i artykułów biurowych, firmą sprzątającą, firmami kurierskimi, innymi usługodawcami w sprawach administracyjno-technicznych a także kontakty z administracją i ochroną budynku

  • bieżące wsparcie pozostałych działów firmy

  • dystrybucja i ewidencja korespondencji

  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników

  • prowadzenie ewidencji mienia przekazanego pracownikom

  • dbanie o porządek w biurze oraz pozytywny wizerunek firmy

  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku min. 2 lata

  • dokładność, rzetelność, skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • koordynowanie wielu zadań jednocześnie

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej również pod presją czasu

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe na kierunkach administracja, prawo, zarządzanie

To oferujemy

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę

  • pracę w miłej atmosferze