Oferta pracy

Asystent/-ka ds. administracyjnych

CONSONANCE

CONSONANCE

Wojciecha Weissa 7

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie dokumentów finansowych (wprowadzanie danych do systemu, sortowanie, drukowanie/robienie skanów, archiwizacja)

  • Katalogowanie sprzętu biurowego (prowadzenie listy sprzętu, przekazywanie informacji o brakach/uszkodzeniach)

  • Obsługa korespondencji firmowej (sprawdzanie skrzynki pocztowej, przyjmowanie i wysyłanie listów/paczek)

  • Organizowanie podróży służbowych dla pracowników

  • Dbanie o materiały biurowe

  • Wykonywanie drobnych obowiązków związanych z codzienną pracą biurową

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi narzędzi biurowych (Pakiet MS Office)

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat

  • Opiekę medyczną Luxmed

  • Kartę Multisport

  • Budżet szkoleniowy

  • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania wiedzy

  • Premie półroczne

  • Lekcje angielskiego (dwa razy w tygodniu)

  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

CONSONANCE

Dołącz do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów biznesowych, inżynierów, programistów oraz specjalistów ds. administracji, którzy dzięki swojej pracy, przyczyniają się do poprawy życia ludzkiego.

Przewiń do profilu firmy