Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjnych

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.O firmie

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.

Rokicińska 168

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestrów

  • przyjmowanie interesantów

  • obsługa korespondencji

  • drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych / przesyłanie ofert kandydatów

  • organizacja spotkań / zarządzane Salą Konferencyjną

  • wsparcie przy organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych

  • tworzenie, obsługa, archiwizacja dokumentów

  • wspieranie Zarządu w realizacji zadań, pomoc w prowadzeniu bieżących spraw

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (zarówno w mowie i w piśmie)

  • znajomość obsługi komputera - MS Office,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,,

  • dokładność, systematyczność, samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pakiet świadczeń socjalnych (catering, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony podarunkowe),

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • praca w godzinach 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku

O nas

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k. – firma produkcyjna, producent wytłoczek z pulpy papierowej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.pulpack.pl

Informacje dodatkowe:

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy aplikować poprzez kliknięcie APLIKUJ.