Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Administracyjnych

ALLIANCE MEDIA POLSKA SAO firmie

ALLIANCE MEDIA POLSKA SA

Jana Henryka Dąbrowskiego 29

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej obsługi biura

  • Prowadzenie korespondencji firmowej

  • Wsparcie działań firmy od strony administracyjnej i organizacyjnej

  • Realizacja rozliczeń finansowych spółki oraz spółek współpracujących we współpracy z działem finansowym i biurem rachunkowym

  • Organizacja podróży służbowych

  • Organizacja spotkań firmowych i konferencji

  • Pisemne tłumaczenia dokumentów (polski – angielski - polski)

  • Dbanie o zaopatrzenie biura (art. biurowe, spożywcze oraz wyposażenia wnętrz)

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Miłe usposobienie

  • Obsługa komputera(Outlook, Word, Excel, Power Point), drukarki, telefonów

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  • Dobra organizacja pracy, dokładność

  • Zaangażowanie, samodzielność

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

  • Możliwość rozwoju poprzez wdrażanie i realizację własnych pomysłów

  • Dostęp do pakietów medycznych w atrakcyjnej cenie

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym biurowcu w ,,Sercu Jeżyc’’

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Sala do ćwiczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Alliance Media Polska S.A. to poznańska agencja reklamowa oraz koordynator projektów finansowo-ubezpieczeniowych.

Oferujemy szereg usług związanych z szeroko pojętą reklamą oraz identyfikacją wizualną firmy od stworzenia profesjonalnej strony internetowej, prezentacji multimedialnych, layoutów reklam, projektów wizytówek czy papieru firmowego, po działania z zakresu ATL i BTL oraz zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej w wybranych przez Klienta mediach.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli jeszcze nie posiadasz wielu wpisów w CV, ale szybko się uczysz i posiadasz wiedzę teoretyczną, nie bój się zaaplikować! Nasi specjaliści pomogą zweryfikować Twoją wiedzę, jak i potencjał.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.