Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Administracyjnych

SAT Sp. z o.o.O firmie

  • Grochowska 27, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

SAT Sp. z o.o.

Grochowska 27

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie,

  • wprowadzanie faktur do systemu Comarch DMS,

  • nadzór nad zaopatrzeniem biura,

  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych,

  • wsparcie w organizacji spotkań i delegacji dla pracowników spółki,

  • wsparcie zarządu w bieżących zadaniach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i sumienność.

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemu Comarch DMS.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • transparentny system wynagradzania,

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania zadań,

  • zniżki na produkty dostępne w sklepie sportofino.com,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma SAT Sp. z o.o., od 30 lat zajmuje się dystrybucją marek sportowych z segmentu premium, a ponad dekadę temu stworzyła multibrand: S’portfoino czyli sieć salonów stacjonarnych oraz sklep e-commerce (sportofino.com). W codziennej działalności łączy rodzinne tradycje z nieustannym spoglądaniem w przyszłość i szukaniem innowacji, dzięki czemu obecnie w jej portfolio znajduje się ponad 100 marek, którymi zajmuje się liczący ponad 130 osób zespół.

Przewiń do profilu firmy