Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) ds. Administracyjnych

Sanmar Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrolę poprawności dostarczonych dokumentów księgowych i przewozowych,

  • księgowanie faktur kosztowych w dedykowanym systemie spedycyjnym,

  • rejestracja dokumentacji przychodzącej i wychodzącej w systemach,

  • współpraca z Działem Fakturowania Sprzedaży, w tym kompletowanie i wysyłka dokumentacji spedycyjnej,

  • udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych,

  • wsparcie dla Działu Administracji i Spedycji.

Nasze wymagania

  • Abyś czuł się komfortowo na tym stanowisku, powinieneś:

  • posiadać doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub księgowym,

  • posiadać umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie,

  • być sumiennym i dokładnym oraz szybko przyswajać nową wiedzę,

  • być dobrze zorganizowanym i odpowiedzialnym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój zawodowy

  • stabilizację i poczucie bezpieczeństwa - nasza marka jest rozpoznawalna w branży TSL

  • dodatkowe benefity: kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, imprezy integracyjne

  • Twój dobry nastrój – nasz zespół to zgrana drużyna profesjonalistów z pasją

  • narzędzia pracy, nowoczesne biuro i pokój relaksacyjny

SANMAR to lider w branży spedycyjnej obecny na rynku TSL od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, wielokrotnie nagradzaną w rankingach biznesowych za dynamikę rozwoju, stabilność finansową i uczciwość biznesową. Obsługujemy Klientów na terenie całej Europy, świadcząc usługi spedycji drogowej i około spedycyjne. Nasza centrala mieści się w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 292.

www.sanmar.pl

Dołącz do naszej poznańskiej centrali i wesprzyj nasz zespół administracyjny.

Sprawimy, że będzie to zmiana na lepsze.

Przewiń do profilu firmy