Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. Administracyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zlokalizowana w Poznaniu spółka jest wiodącym producentem i dostawcą materiałów budowlanych na rynku europejskim. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu dokumentów;
    • obsługa administracyjna firmy;
    • prowadzenie korespondencji i komunikacja w języku angielskim;
    • organizacja i obsługa spotkań oraz krajowych i zagranicznych podróży służbowych.

    Wymagania:

    • dyspozycyjność pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się Spółce;
    • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (po okresie próbnym możliwość uczestnictwa w programie Benefit System Multisport).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.