Oferta pracy

Asystent/ka ds. administracyjnych - Recepcjonistka

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.

temar

Katowice

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACYJNYCH - RECEPCJONISTKA

Zakres obowiązków

Bieżąca obsługa sekretariatu i recepcji firmy oraz prace administracyjno-biurowe
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem Firmy
  • Obsługa gości Firmy oraz organizacja spotkań
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja i obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura centrali i oddziału
  • Nadzorowanie pracy firm współpracujących i świadczonych usług
  • Wyszukiwanie ofert, tworzenie zestawień, koordynacja zamówień
  • Organizowanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
  • Obsługa służbowej floty samochodowej
  • Prowadzenie spraw w urzędach
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Dbałość o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy

  • Dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości środowiska Windows MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i systematyczności

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w stabilnym i dynamicznym zespole
  • Zdobywanie nowych doświadczeń
  • Pakiet świadczeń socjalnych

ZGŁOSZENIA (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, referencje, zgodę na przetwarzanie danych osobowych)
prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy