Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracyjnych

TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o.O firmie

TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o.

Rogoźnica 304

Rogoźnica (pow. rzeszowski)

TEREZ Performance Polymers jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych dla przemysłu samochodowego, AGD, sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • profesjonalna obsługa recepcji i sekretariatu firmy,
  • wsparcie Biura Zarządu w realizacji bieżących zadań (m.in. zakupy, odbieranie i wysyłanie poczty, obsługa recepcji telefonicznej, wprowadzanie faktur / danych do systemu),
  • przyjmowanie gości oraz sprawna organizacja i koordynacja kalendarza spotkań biznesowych, podróży służbowych i delegacji zagranicznych,
  • wspieranie bieżących działań w zakresie marketingu – współpraca z dostawcami usług, organizacja eventów.

OCZEKIWANIA:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną codzienną komunikację,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania przepływem informacji.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie aktywnie inwestującej w rozwój swoich pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karty Multisport, bilety do kina, na wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne,imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy