Oferta pracy

Asystent/-ka ds. administracyjnych

MARPOL ELEKTRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Sulechów, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Marpol Elektro to ogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Zatrudniamy około 45 osób i realizujemy stale około 8 projektów w zachodniej europie. Tworzymy markę, która z roku na rok może pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością oraz wyższą jakością swoich usług.

Zakres obowiązków:

  • logistyczne i administracyjne wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach
  • obsługa bieżących zadań, prowadzenie korespondencji firmowej przygotowywanie zestawień, umów, zamówień i pozostałych dokumentacji
  • załatwianie spraw urzędowych w imieniu spółki
  • zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji.
  • kontakt z kontrahentami niemieckojęzycznymi

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • narzędzia pracy
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy