Oferta pracy

Asystent/ka ds. administracyjnych w firmie deweloperskiej

HM INWEST S.A.O firmie

HM INWEST S.A.

Fabryczna 5

Warszawa

Spółka HM Inwest S.A. działająca na rynku ogólnopolskim, notowana na GPW firma deweloperska poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjnych
w firmie deweloperskiej

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu w godzinach 8:30-17:00
  • Ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zamawianie artykułów spożywczych, biurowych i reklamowych dla firmy
  • Współpraca z firmą kurierską oraz Pocztą Polską
  • Współpraca z oddziałem firmy w Poznaniu
  • Organizacja spotkań w firmie oraz poza firmą / wyjazdy służbowe, szkolenia itp.
  • Opieka nad gośćmi i salą konferencyjną, koordynowanie spotkań
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy

Doświadczenie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu office

Cechy osobowości oraz wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy