Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracyjnych w Magazynie

PartyDeco sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Kablowa 1, 70-895 Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji.
Zatrudniamy ponad 200 pracowników, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Centrum Dystrybucyjne, w którym mieści się nasz Magazyn wysokiego składowania oraz Produkcja znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Zadania:

  • Bieżące wsparcie przełożonego oraz pracowników działu w realizowaniu codziennych procesów
  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Ewidencja i archiwizacja dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemu WMS/AX
  • Przygotowywanie raportów i zestawień miesięcznych na podstawie zebranych danych
  • Wsparcie w tłumaczeniu dokumentacji logistycznej z jęz. angielskiego na jęz. polski

W naszej firmie będziesz pracował/a na samodzielnym stanowisku, które umożliwia rozwój w firmie.

Oczekiwania:

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Umiejętność współpracy w dużym zespole, dokładność i skrupulatność
  • Zainteresowanie pracą administracyjną, wymagającej dobrej organizacji
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00

Oferujemy:

  • STABILNOŚĆ

    • Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat
    • przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia
  • ROZWÓJ

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży
    • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • FAJNY ZESPÓŁ

    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • BENEFITY

    • Rozszerzony pakiet Multisport,
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
    • Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy
    • Spotkania integracyjne

Odwiedź naszą stronę www:

www.partydeco.com

Administratorem danych osobowych jest PartyDeco sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą: 70-809 Szczecin, ul. Piskorskiego 11;

Dane osobowe zbierane są w celu rekrutacji i nie będą udostępniane, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub za Pani/Pana zgodą.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Administratora możliwy jest pod adresem email: [email protected]

Dane osobowe przechowywane będą do czasu cofnięcia zgody lub przez okres wymagany prawem dla danego celu przetwarzania.

Przysługuje Pani/ Panu prawo:

  1. żądania od administratora: dostępu do tych danych; ich sprostowania; usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  2. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  3. do przenoszenia danych;
  4. do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  5. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Podanie danych, w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, jest obowiązkowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy