Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KNP Kamiński Sp.k. w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjnych

KNP Kamiński sp.k.

Floriańska 2

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów

  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie dokumentów oraz archiwizacja

  • bieżący kontakt z polskimi i zagranicznymi podmiotami, kancelariami, bankami, sądami, urzędami

  • bieżące wsparcie Zarządu oraz zespołu prawników firmy

  • wparcie w bieżących pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • samodzielność działania, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność i dokładność

  • dobrej znajomość pakietu MS Office i Excel

  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2 (warunek konieczny)

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy

  • pracę w zgranym i wspierającym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz praktycznych umiejętności z zakresu administracji i prawa,

  • dostęp do platformy benefitowej

KNP to kancelaria prawna zapewniająca pełną obsługę korporacyjną dla międzynarodowych klientów korporacyjnych i inwestorów.

Przewiń do profilu firmy