Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Administracyjnych

RESTBILL sp. z o.o.

Cybernetyki 19

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • obsługa administracyjna, dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

  • archiwizacja dokumentów

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (kurierzy, dostawcy usług itp.)

  • nadzór nad sprzętem i materiałami biurowymi

  • umawianie spotkań

  • fakturowanie

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość prawnych aspektów funkcjonowania spółki

  • proaktywna postawa, pozytywne nastawienie

  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju osobistego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prace w zespole profesjonalistów, w dynamicznym start-up’owym środowisku

O nas

Rozpocznij swój następny krok kariery w RestBill z zespołem, który dzięki technologii usprawnia procesy płatności.

RestBill Sp. z o.o. to startup z branży technologicznej, który za pomocą aplikacji mobilnej umożliwia szybkie i bezobsługowe płatności.

CV prześlij poprzez przycisk Aplikuj.