Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. administracyjnych

ANGRY NERDS

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało m.in.:

w obszarze finansowo-księgowym:

• Dbanie o obieg faktur i dokumentów finansowych w firmie,

• Rejestracja faktur kosztowych i zakupowych,

• Dbanie o terminowość oraz zgodności płatności dokonywanych dla dostawców,

• Ścisła współpraca z biurem rachunkowym oraz innymi działami spółki.

w obszarze administracji:

• Inwentaryzacja posiadanego przez firmę sprzętu elektronicznego,

• Przygotowywanie wysyłki dokumentów i sprzętu komputerowego,

• Weryfikacja poprawności danych w systemie do rejestracji czasu pracy,

• Pomoc w organizacji firmowych wydarzeń, jak imprezy integracyjne,

• Przygotowywanie wewnątrzfirmowych komunikatów i utrzymywanie relacji z pracownikami,

• Wsparcie zarządu i innych działów firmy w czynnościach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów - kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja lub pokrewne,

  • Pierwsze doświadczenie pracy w dziele administracyjnym lub księgowo-finansowym,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (szczególnie Excel),

  • Posługiwanie się j. angielskim na poziomie B2,

  • Gotowość aby w niektóre dni (kiedy wystąpi potrzeba) pracować w biurze.

To oferujemy

  • Wybór formy współpracy (UoP/B2B/UZ),

  • Elastyczne godziny (core godzinowy 10:00 - 15:00),

  • W większości pracę w formie zdalnej – pamiętaj jednak, że niektóre zadania będą wymagały gotowości do pojawienia się w biurze w niektóre dni w miesiącu,

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),

  • Dofinansowanie do konferencji i szkoleń,

  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze, bez zbędnej hierarchii,

  • Fajną, nieformalną atmosferę w zgranym zespole Nerdów :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ANGRY NERDS

Jesteśmy Angry Nerds – software house z Wrocławia. Ciągle rośniemy i przybywa nam projektów, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszej Specjalistki ds. Finansów, aby wspierać ją i przejąć część zadań księgowo-finansowych oraz pomóc w usprawnieniu administracji.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o stanowisku:

  • Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby, która lubi świat cyferek oraz meandrów księgowo-administracyjnych.

  • Cenimy sobie samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.

Informacje dodatkowe

Proces rekrutacyjny:

• rozmowa z działem HR: ok. 40 min

• weryfikacja techniczna: ok 1 h

• feedback i decyzja