Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. Biura i Rekrutacji

UTC Tour Operator sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

UTC Tour Operator sp. z o.o.

Wielopole 16

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o sprawy administracyjne budynku oraz o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • współpraca z działem księgowości (przekazywanie dokumentów księgowych, faktur, polis)
  • współpraca z działem HR (dodawanie ogłoszeń o pracę, wstępna selekcja kandydatów, pomoc w procesie rekrutacji)
  • wsparcie Zarządu i kierowników w zakresie sprawnej komunikacji wewnątrz firmy
  • wsparcie w organizacji spotkań biurowych i ich obsługa
  • pomoc w organizacji imprez integracyjnych

Nasze wymagania

  • wielozadaniowość
  • umiejętność współpracy w grupie oraz priorytetowania zadań
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność
  • punktualność
  • swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym (poziom min B2)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość dodatkowych języków obcych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • indywidualny program wdrożenia do organizacji
  • pracę w fantastycznej atmosferze
  • biuro w centrum Krakowa

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pizza w każdą środę
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej (PZU)
  • pracodawca wspierający pracujących rodziców

Dołącz do naszego zespołu!

Szukasz satysfakcjonującej pracy, która pozwoli Ci się rozwijać? Uważasz, że korporacja nie jest miejscem dla Ciebie? Zgłoś się do nas!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą turystyczną z blisko 20-letnim doświadczeniem. Na stanowisko: Asystent/ka ds. Biura i Rekrutacji poszukujemy osoby komunikatywnej, pracowitej i obowiązkowej, która pomoże nam w codziennym funkcjonowaniu biura.

O nas

Założona w 2005 roku firma UTC Tour Operator sp. o. o. – właściciel marki SeeKrakow, 4transfer, Meeting Art. Jesteśmy lokalnym biurem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiło, że jesteśmy jednym z największych touroperatorów lokalnych, a zarazem najpopularniejszym podmiotem świadczącym usługi w zakresie organizacji i obsługi wycieczek regularnych i grupowych, transferów i wynajmu pojazdów z kierowcą, turystyki biznesowej i zamówień z sektora MICE. Z naszych usług korzystają turyści zagraniczni i krajowi, klienci biznesowi, klienci indywidualni. Naszą ofertę można zakupić zarówno w krakowskich hotelach, w naszej Informacji Turystycznej, online lub w licznych biurach zlokalizowanych za granicą.

Asystent/ka ds. Biura i Rekrutacji, Wielopole 16, Stare Miasto, Kraków