Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Certyfikacji

CONTROL UNION POLAND sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 45

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji obsługi Klientów

  • Koordynacja terminowa i personalna procesu obsługi Klienta

  • Prowadzenie punktu informacyjnego (e-mail, telefon), dotyczącego wymogów wybranych systemów certyfikacji

  • Obsługa korespondencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z rolnictwem, biologią, ochroną środowiska, OZE i pokrewne)

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i korespondencji z Klientami, swobodny język wypowiedzi, zaangażowanie w tematykę zapytań Klientów, empatia

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Swoboda w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pracy biurowej (Word, Excel, Outlook, Skype)

  • Chęć poszerzania kompetencji i rozwoju zawodowego w interesujących kierunkach związanych z odpowiedzialnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi, ochroną środowiska, zrównoważonym rozwojem

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Mile widziane: doświadczenie lub znajomość branży w zakresie biologii, ochrony środowiska, agrokultury, OZE i pokrewnych

To oferujemy

  • Program szkoleniowy pozwalający na zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej

  • Doskonałą atmosferę w zespole i komfortowe warunki pracy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy zdalnej - jeden dzień w tygodniu

O nas

Control Union to międzynarodowa jednostka certyfikująca, która posiada oddział także w Polsce. Od wielu lat, nasi klienci certyfikują się w różnych programach z zakresu leśnictwa, rolnictwa, żywności, tekstyliów, bioenergii. Globalnie świadczymy usługi certyfikacyjne na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy Asystenta/Asystentki ds. Certyfikacji do naszego oddziału w Zielonej Górze.