Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Dokumentacji

"DACPOL" sp. z o.o.

  • Okulickiego 5J, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Okulickiego 5J

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • praca stacjonarna w Piasecznie,

  • optymalizacja, nadzór i kontrola wdrażania procedur wewnętrznych w firmie,

  • administrowanie dokumentacją systemową oraz monitorowanie zmian w regulacjach prawnych,

  • nadzór i kontrola aktualności dokumentacji (RoHS, REACH, SCIP, POPs, TSCA (PBT), Conflict minerals, Long-term supplier's declaration i innych),

  • rejestracja i wypełnianie danych na portalach Klientów,

  • udział w utrzymaniu SZJ ISO 9001:2015.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolność do ustalania priorytetów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • ogólna wiedza związana z wymaganiami środowiskowymi w branży elektronicznej oraz umiejętność praktycznego jej zastosowania (deklaracje REACH, RoHS, CMRT i inne),

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • mile widziani absolwenci kierunków administracji publicznej, prawa, zarządzania i organizacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,

  • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,

  • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,

  • budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),

  • ogólno firmowe spotkania integracyjne,

  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

O nas

Firma techniczno-handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od prawie 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu pięćdziesięciu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.