Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. Dokumentacji w Dziale Zakupów

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Animex Foods Sp. z o.o.

Drobiarska 4

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową wszystkich kategorii – HACCP, ISO, BRC i innymi obowiązującymi procedurami
  • Nadzór nad specyfikacjami, certyfikatami i ocenami dostawców
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • Komunikacja z dostawcami – raportowanie terminowości dostaw i poziomu serwisu

Nasze wymagania

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (głównie Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina)
  • Możliwość doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Asystent/ka ds. Dokumentacji w Dziale Zakupów, Drobiarska 4, Opole