Asystent/-ka ds. eksportu

Equalan Pharma.Europe Sp.z o.o.O firmie

Equalan Pharma.Europe Sp.z o.o.

Serwisowa 13

Białystok

Firma Equalan Pharma Europe sp. z o.o. producent polskich kosmetyków, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Korespondowanie z Klientami zagranicznymi
  • Przygotowywanie i legalizacja dokumentacji eksportowej
  • Zlecanie i koordynowanie tłumaczeń materiałów m.in. opakowań, niezbędnych do sprzedaży eksportowej
  • Koordynowanie pracy grafików w zakresie tworzenia materiałów w obcym języku
  • Reprezentowanie firmy podczas międzynarodowych targów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Zdolności analityczne, uporządkowanie i dokładność
  • Gotowość do nauki i rozwoju
  • Biegła znajomość Pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szansę rozwijania swoich umiejętności poprzez realizację samodzielnych zadań
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
  • Szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak komputer, telefon
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę Multisport

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji klikając "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy