Asystent/ka ds. Exportu

  • Radzymin, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma działająca od ponad 15 lat w branży reklamowej zajmującą się projektowaniem i produkcja
    materiałów wsparcia sprzedaży poszukuje,

    Asystentki/ta ds. Exportu
    Miejsce pracy: Radzymin

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • udokumentowana bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego (min. poziom B1, warunek konieczny)
      znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • podstawowa znajomość pakietu MS office

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zadań związanych z obsługą i pozyskiwaniem klientów
    • realizowanie działań w zakresie digital i social mediów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę po max. 3 miesięcznym okresie próbnym
    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
    • wysoki poziom samodzielności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.