Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. finansów i księgowości

MM Brown Sp. z o.o.O firmie

MM Brown Sp. z o.o.

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów wprowadzonych do systemu księgowego

  • Sporządzanie oraz weryfikacja raportów i zestawień

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w spółce

  • Prace administracyjne związane z obiegiem dokumentacji

  • Wspieranie pracy zewnętrznego biura rachunkowego w Polsce oraz w Niemczech

  • Kontakt z osobami akceptującymi faktury zakupowe w Polsce oraz w Niemczech

  • Weryfikacja i przygotowanie faktur do płatności

  • Udział w procesie planowania oraz zamykania miesiąca/roku

  • Wsparcie zespołu w pozostałych bieżących pracach

Nasze wymagania

  • Wykształcenia ekonomicznego, preferowane specjalizacje: finanse przedsiębiorstw/rachunkowość/ audyt

  • Mile widziani studenci ostatniego roku studiów zaocznych dla powyższych specjalizacji

  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie średnio-zaawansowanym

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Terminowości w realizacji powierzonych zadań

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w dziale księgowości

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę, w miłej atmosferze, w kameralnym, międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

  • Program profesjonalnych szkoleń i wdrożenie

  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo

  • Mieszany tryb pracy (możliwość pracy zdalnej min. 1 dzień w tygodniu)