Oferta pracy

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. Finansowania Stoku

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 06 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Obsługa i kontrola faktur zakupowych i sprzedażowych.

  • Obsługa płatności przychodzących.

  • Kontrola oraz weryfikacja stanu rozrachunków kontrahentów.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej finansowania stoku.

  • Rozwój funkcjonalności narzędzi operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie - w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Dobra znajomość arkuszy Excel.

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu dobrym.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży bankowej, leasingowej lub automotive będzie dodatkowym atutem.

  • Skrupulatność, sumienność, orientacja na cel, konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • Szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • Kartę sportową Multisport

  • Zajęcia językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Tak się u nas pracuje