Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. finansowo – administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TPA należy do grona liderów wśród firm doradczych w Polsce.

    Doradcy TPA HR Advisory wspierają planowanie i realizację przedsięwzięć związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, w szczególności koncentrując się na: rekrutacji i selekcji kadr średniego i wyższego szczebla, usługach doradczych w obszarze HR (audyt personalny, tworzenie i wdrażanie narzędzi HR), Assessment/ Development Center, organizacji szkoleń i coachingu.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy deweloperskiej o uznanej marce rozpoczynającej swoją działalność w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres odpowiedzialności:
    • współpraca z Kontrolerem Finansowym w zakresie raportowania
    • kontakt i współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
    • administrowanie przepływu danych i dokumentów wewnątrz firmy
    • wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze prowadzonych inwestycji
    • obsługa biura
    • kontakty z urzędami
    Oczekiwania:
    • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excela)
    • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne (zapraszamy również studentów V roku)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczność posługiwania się angielskim w mowie i piśmie na co dzień)
    • komunikatywność
    • samodzielność, operatywność, odpowiedzialność, samodyscyplina
    • otwartość na nowe zadania
    Oferta:
    • praca w małym zespole w przyjaznej atmosferze
    • współuczestniczenie w tworzeniu firmy w Polsce
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • umowa o pracę
    Klikając w przycisk ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz” lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730)  przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest TPA Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Młyńskiej 12 w Poznaniu (61-730). Ponadto informujemy, że: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

    - Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez TPA Management Sp. z o.o. w celach związanych z zawarciem umowy z podmiotem zlecającym rekrutację na stanowisko Praktykant/ka w Dziale Doradztwa Transakcyjnego i Audytu na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b RODO.

    - Oraz w celach przyszłych rekrutacji dla podmiotów, którym świadczymy usługi rekrutacyjne na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO.

    - Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

    - Podanie dodatkowych danych osobowych nie wskazanych w art. 22 ¹ Kodeksu Pracy jest dobrowolne.

    - Czynność wysłania aplikacji na powyższe ogłoszenie traktowana jest jako akt wyrażenia zgody art. 4.pkt.11 RODO.

    - Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

    - Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    - Dane będą przekazywane innym podmiotom dla których TPA Management Sp. z o.o świadczy usługi rekrutacyjne, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę.

    - Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 12 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

    - Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez TPA Management Sp. z o.o.

    - Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych przez TPA Management Sp.z o.o. na rzecz podmiotów poszukujących kandydatów do pracy, którym TPA Management Sp.z o.o.. świadczy usługi rekrutacyjne.( brak tej zgody uniemożliwi nam przeprowadzenia rekrutacji w Twoim przypadku).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.