Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. finansowo-kadrowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-05-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie, polska firma specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingu. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep learning, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1500 klientów, na więcej niż 70 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej.

    W 2018 roku, po wdrożeniu deep learningu we wszystkich modułach wspierających efektywność kampanii reklamowych, RTB House otworzyło AI Marketing Lab. Nowa jednostka skupia się na opracowywaniu i rozwijaniu rozwiązań technologicznych dla branży marketingu.

    Zespół RTB House tworzy ponad 400 specjalistów i stale rośnie.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów personalnych;
    • wsparcie w procesie zatrudniania nowych osób;
    • przygotowywanie zaświadczeń;
    • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie naliczania wynagrodzeń
    • wsparcie raportowe i analityczne;
    • weryfikcja faktur kosztowych;
    • rozliczanie wyjazdów służbowych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe bądź w trakcie;
    • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
    • mile widzialne doświadczenie w biurze rachunkowym;
    • mile widziana znajomość bieżących przepisów dotyczących umów cywilno-prawnych;
    • język angielski na poziomie min. B2;
    • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
    • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
    • terminowość w wykonywaniu zadań oraz dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

    • dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wierzbno);
    • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń;
    • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze nowych technologii - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
    • uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.

    Czekamy na Ciebie!