Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. Finansowo-Księgowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VISION WARSAW Sp. z o.o.

    www.visionapartments.com

    | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTERPINTEREST |

    Founded in Switzerland in 1999, VISIONAPARTMENTS specialises in developing and renting premium furnished apartments with service and style. The company quickly grew from a start-up to Switzerland’s market leader and now offers over 1'800 tailored temporary living solutions in Berlin, Frankfurt, Lausanne, Warsaw, Vienna, Zug and Zurich, with further locations soon to follow in Basel, Zurich Glattbrugg, Geneva and Vevey. It is gradually expanding both in Switzerland and abroad while focusing primarily on the German-speaking countries. To enhance its global presence, VISIONAPARTMENTS also cooperates with select partner companies in a serviced apartment network that currently includes over 128,993 accommodations in more than 843 business destinations worldwide.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferta skierowana jest do absolwentów lub studentów (minimum 3 rok studiów) kierunków: finanse/rachunkowość (lub kierunków pokrewnych), którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie finansów.

    Twoje zadania:

    • opracowywanie dokumentów księgowych;
    • wprowadzanie przelewów do realizacji;
    • księgowanie wyciągów bankowych;
    • uzgadnianie kont rozrachunkowych odbiorców i dostawców;
    • sporządzanie zestawień i statystyk;
    • rozliczanie i księgowanie rozrachunków z pracownikami;
    • przygotowywanie tłumaczeń;
    • pozostałe prace administracyjne w dziale finansowym.

    Wymagania:

    • gotowość do praktycznej nauki pracy w dziale finansowo-księgowym;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (warunek konieczny)
    • zdolności analityczne;
    • doskonała organizacja czasu pracy;
    • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność;
    • wykształcenie kierunkowe lub status studenta (finanse/rachunkowość).
    • atutem będzie doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę (studentom możemy zaoferować umowę zlecenie, również na  niepełny wymiar czasu pracy);
    • możliwość szkoleń, rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • pracę w dynamicznym zespole w biurze znajdującym się w centrum Warszawy;
    • stały kontakt z językami obcymi
    • przyjazną, partnerską atmosferę pracy
    • owocowe środy
    • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

    Zainteresowanych prosimy o wysyłane CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zaznaczamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula dla kandydata

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vision Warsaw Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 81, zgodnie z z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zgoda na przetwarzanie danych

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vision Warsaw Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 81 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klauzula RODO

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jest Vision Warsaw Sp.z o.o. z siedzibą w 02-001 Warszawa, al. Jerozolimskie 81/22, KRS nr 0000252344, telefon +48 22 292-88-88, e-mail: [email protected]
    2. Administrator danych odpowiada za zapewnienie zgodności ich przetwarzania z przepisami o ochronie danych osobowych.
    3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji.
    4. Podanie Pana/Pani danych ma charakter dobrowolny, ale konieczny do przeprowdzenia procesu rekrutacji.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, nie później jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
    6. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia i sprostowania oraz – w zakresie wynikającycm z przepisów – do usunęcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.
    7. Przysługuje Panu/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Cofnięcie zgody odbywa się na podstawie oświadczenia złożonego w formie papierowej lub elektronicznej.
    8. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom a jedynie instytucjom upoważnionym z mocy prawa.
    9. Pana/Pani dane mogą być udostępniane do państw trzecich, tj. Szwajcarii, która zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.
    10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (w tym profilowaniu).
    11. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, własciwego do przetwarzania danych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.