Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. finansowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Pierwsza w Polsce społecznościowa sieć reklamowa

    Społeczności

    poszukuje do Biura Reklamy w Warszawie osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących
    • koordynowanie obiegu dokumentów finansowych
    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • kontrola stanu należności
    • przygotowanie raportów, analiz oraz prognoz finansowych
    • wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca
    • wprowadzanie danych do systemu komputerowego firmy
    • przygotowanie i uaktualnianie planu płatności oraz monitorowanie przepływów finansowych
    • prace administracyjne związane z dokumentacją pracowników
    • współpraca z firmą windykacyjną
    • pomoc w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby instytucji finansowych
    • wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach
    • współpraca z pozostałymi działami spółki

    Wymagania:

    • student lub absolwent kierunku ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, kadry lub pokrewne
    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
    • zamiłowanie do pracy z liczbami
    • umiejętność analizy i przetwarzania danych finansowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • dokładność, systematyczność i terminowość
    • mile widziane zainteresowanie obszarem finansów

    Obiecujemy:

    • pracę w młodym, zgranym zespole
    • możliwość rozwoju
    • pakiet sportowy
    • kurs językowy
    • niesamowite wrażenia każdego dnia
    • brak nudy
    bottom

    CV należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie maila prosimy wpisać "Asystent/ka ds. finansowych".

    Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm/.”