Oferta pracy

Asystent/ka ds. HR

Kochański & Partners Sp.k.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora ds. Administracji i HR oraz zespołu HR w codziennych obowiązkach

  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • pomoc w organizacji spotkań, wydarzeń, imprez firmowych i wyjazdów służbowych

  • wsparcie przy tworzeniu i archiwizacji dokumentów

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia, ekonomia, zarządzanie) lub w trakcie studiów zaocznych

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i terminowość

  • umiejętność przygotowywania komunikacji wewnętrznej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • opiekę medyczną na poziomie VIP

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem

  • zdefiniowaną ścieżką kariery

  • udział w firmowych inicjatywach sportowych

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w konwersacjach z języka angielskiego

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy