Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. kadr i płac

Carmel Trans Grzegorz SimO firmie

  • Mełgiewska 30F
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Carmel Trans Grzegorz Sim

Mełgiewska 30F

Lublin

CARMEL TRANS od 5 lat jest dynamicznie rozwijającą się Firmą w branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja w ruchu międzynarodowym oraz krajowym.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym,
  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • Pomoc w naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, monitorowanie terminów szkoleń BHP oraz badań lekarskich, itp.
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS),
  • Dekretacja i księgowanie faktur w systemie Comarch ERP Optima
  • Ewidencja wyciągów bankowych
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald rozliczeń z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych II – V rok (kierunki związane z rachunkowością),
  • Komunikatywny język angielski,
  • Podstawowa znajomość programu Comarch Optima,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • Znajomość programu PŁATNIK,
  • Znajomość MS Excel,
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (inne do uzgodnienia),
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych i prawa podatkowego oraz kadr i płac,
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym nowoczesnym zespole,
  • Możliwość dodatkowych premii w sytuacji zaangażowania w poszerzanie portfela klientów Biura,
  • Elastyczne godziny pracy - od poniedziałku do piątku,
  • Przyjazną atmosferę,

Ogłoszenie archiwalne