Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Kadr i Płac

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

    Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakładaniu i prowadzeniu akt osobowych pracowników,

  • ewidencjonowanie urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich,

  • koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowo – płacowej,

  • wystawianie skierowań na badania lekarskie,

  • pomoc przy rozliczaniu czasu pracy w oparciu o system do tego dedykowany,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym,

  • wsparcie w obsłudze benefitów pracowniczych oraz szkoleń BHP,

  • wsparcie w pracach administracyjnych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie ukierunkowane na nauki ścisłe, ekonomiczne,

  • min. podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność, systematyczność

  • chęć dalszego rozwoju w dziedzinie HR,

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • posiadanie orzeczenia o lekkim stopniu niepełnosprawności.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze kadr i płac,

  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

  • pakiet świadczeń medycznych VIP

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie karty multisport

  • miejsce pracy: Błonie (PASS 20 D)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

EUROSER Dairy Group to istniejąca od ponad 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 11 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Przewiń do profilu firmy