Oferta pracy

Asystent/ka ds. kadr i płac

VBH Polska Sp. z o.o.

Chełmżyńska 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • Monitorowanie terminów ważności zawartych umów, badań medycyny pracy i szkoleń BHP

  • Wspieranie procesu ewidencji i rozliczania czasu pracy

  • Współuczestniczenie w naliczaniu list płac

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych

  • Wprowadzanie danych do systemu Microsoft Dynamics NAV

  • Księgowanie wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Gotowość do poszerzania wiedzy o aktualne zmiany w przepisach Prawa Pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pakiet świadczeń medycznych

  • Premie świąteczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VBH to ekspercka marka okuć okiennych i drzwiowych. Filary naszego przedsiębiorstwa to odpowiadający zapotrzebowaniu asortyment produktów, liczne usługi serwisowe oraz międzynarodowa sieć dystrybucji.

Nasi pracownicy są dla nas bardzo ważni. W trosce o zapewnienie optymalnego środowiska pracy firma inwestuje w ich ciągły rozwój i tworzy przyjazne miejsca pracy. Kluczowym elementem jest jak najlepsze wykorzystanie twórczego potencjału pracowników. To od ich wiedzy i kompetencji uczciwości zależą osiągnięcia i pozycja firmy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.