Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. Kadr i Płac

Sodexo PolskaO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sodexo Polska

Jutrzenki 137

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań z zakresu administracji personalnej oraz benefitów pracowniczych,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego,
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
  • Współpraca i bieżące wsparcie przy procesach prowadzonych w dziale.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów kierunkowych (Kadry i Płace, ZZL, Finanse, Ekonomia),
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Chęci do nauki i rozwoju w dziale kadr i płac,
  • Znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju w kierunku Specjalisty ds. Kadr i Płac,
  • Ciepłą atmosferę i otwarty, pomocny zespół, który chętnie wszystkiego Cię nauczy,
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Asystent/ka ds. Kadr i Płac, Jutrzenki 137, Włochy, Warszawa