Asystent(ka) ds. kadr i płac z językiem angielskim lub francuskim

Grant Thornton

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz wspomagał(a) zespół, który prowadzi kadry i płace naszym klientom, w bieżących zadaniach z obu obszarów. Będziesz odpowiedzialny(a) między innymi za wspieranie organizacji w zarządzaniu dokumentacją pracowniczą oraz realizację procedur płacowych, przeprowadzanie analiz i sporządzanie raportów oraz wiele innych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta studiów zaocznych (IV-V rok) – praca w pełnym wymiarze godzin

  • zainteresowanie obszarem kadrowo-płacowym oraz chęć do rozwoju i pracy w tym obszarze

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego (min. B2)

  • zdolność analitycznego myślenia, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel

  • doświadczenie w kadrach i płacach w formie praktyk lub stażu (mile widziane)

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), wraz z pakietem benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Medicover Benefits

  • pracę w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki

  • rozwój kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy