Oferta pracy

Asystent/ka ds. kadr

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Skanowanie dokumentów

  • Obsługa akt osobowych aktywnych pracowników

  • Uzupełnianie teczek osobowych pracowników bieżącymi dokumentami

  • Umieszczanie dokumentów w pudłach archiwizacyjnych (waga około 12 kg)

  • Zakładanie teczek osobowych dla nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość obsługi komputera

  • Dokładność

  • Systematyczność w działaniu

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność

  • Otwarta i pozytywna postawa do poznawania i nauki nowych rzeczy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań

  • Współpracę z pomocnym i zgranym zespołem

  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://bpo.impel.pl/

Przewiń do profilu firmy